لودر یکی از رایج ترین ماشین آلات سنگین به شمار می رود که کاربری بسیار در صنعت ساختمان سازی، معدن، راهسازی و ... دارد. شرکت ولوو، ماشین لودر را در مدل و ظرفیت های گوناگون تولید و روانه بازار نموده است. متناسب با ماشین آلاتی که در داخل کشور مورد استفاده قرار گرفته می شوند، لوازم یدکی لودر ولوو نیز توسط مراکز عرضه قطعات ماشین سنگین به فروش می رسند. در ادامه پست، برخی از انواع لوازم یدکی لودر ولوو  را به شما معرفی می کنیم، تا بدین وسیله بیشتر با ساختار این گونه ماشین آلات آشنا شوید. جهت خرید لوازم یدکی لودر ولوو می توانید با کادر فروش پارت یدک راهسازی تماس بگیرید و لیست قطعات موجود را دریافت کنید.

اجزای مهم و لوازم یدکی لودر ولوو

هر دسته بندی و قطعات لودر ولوو متشکل از لوازم یدکی متعددی می شوند که وظیفه انجام فعالیت خاص دارند. موقعیت های گوناگون وجود دارد که باعث آسیب و نقص فنی قسمت هایی از لودر می شود و در نتیجه عملکرد اولیه ماشین را می تواند مختل کند. جهت مرتفع نمودن ایرادات بوجود آمده، ممکن است نیاز به خرید لوازم یدکی لودر ولوو داشته باشند و این گونه از توقف پروژه در حال انجام جلوگیری کنند. انواع قطعات لودر ولوو شامل موارد زیر می شوند که ممکن است در صورت آسیب دیدگی، نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشند:

  • کاربوراتور
  • بدنه موتور
  • قطعات چرخ
  • کابین راننده
  • بلوک سیلندرها
  • سیستم تزریق سوخت
  • سیستم انتخاب قدرت
  • سیستم هیدرولیکی
  • سیستم سوخت رسانی
  • شاسی یا بدنه اصل

جهت اطلاع از قیمت قطعات لودر ولوو  و استعلام قطعات مورد نظر می توانید با مجموعۀ پارت یدک راهسازی تماس بگیرید. این مجموعه معتبر متناسب با فعالیتی که دارند، انواع قطعات لودرهای ولوو، کوماتسو، هیوندا و ... را به صورت اورجینال عرضه می کنند.

 

لودرهای ولوو نیز همانند ماشین آلات سایر شرکت های ساخت ماشین سنگین، محصولات متعددی را در مدل و ظرفیت های متفاوت طراحی، تولید و به بازار داخلی و جهانی عرضه نموده‌اند. با توجه به این که برخی از مدل های این ماشین در داخل کشور توسط صنایع مختلف مورد استفاده قرار گرفته می شوند، فروش لوازم یدکی لودر ولوو توسط مراکز عرضه قطعات ماشین های سنگین صورت می گیرد. لودر نیز دارای ساختار مکانیکی است که عوامل متعددی باعث آسیب و نقص فنی چنین ماشینی می شود. در این صورت بایستی راننده به دنبال تعمیر و مرتفع نمودن ایرادات ماشین باشد. با تعمیر و خرید لوازم یدکی لودر ولوو، می توانند از آسیب دیدگی سایر قطعات سالم جلوگیری کنند.

اهمیت تعمیر و خرید لوازم یدکی لودر ولوو اصل

پارت یدک راهسازی یکی دیگر از مراکز وارد کننده و فروشنده قطعات لودر ولوو و سایر شرکت های بزرگ همانند کوماتسو، هیوندا و ... به شمار می روند. در نتیجه توسط این مجموعه معتبر می توانند، پس از اطمینان حاصل نمودن نسبت به اورجینال قطعات، لوازم یدکی مورد نظر را سفارش دهند. با استفاده از ماشین آلات لودر می توان در مدت زمان کوتاه، حجم قابل توجهی از خاک و مصالح را جا به جا نمود و این چنین هزینه های اجرای پروژه را تقلیل دهند.

هر قسمت از ساختار لودر دارای وظیفه عملکردی خاص هستند که تشکیل دهنده نوع کارایی این ماشین سنگین می شود. در نتیجه اگر در اجرای بخشی از لودر اختلال بوجود آید، رسیدگی به ماشین جهت تعمیر و تعویض لوازم یدکی لودر ولوو، یک اقدام ضروری است. به عنوان مثال ایجاد مشکل فنی در عملکرد سیستم انتقال قدرت و موتور لودر، می تواند بازدهی ماشین را کاهش دهد و استفاده از لودر، می تواند صدمات بیشتر به آن وارد کند. در نتیجه به محض روبرو شدن با نقص فنی و کاهش بازدهی ماشین، نسبت به تعمیر و حتی خرید قطعات لودر ولوو اقدام نمایند. برای بررسی بیشتر مشخصات فنی لوازم یدکی لودر ولوو و سفارش قطعات اورجینال می توانید با مجموعۀ پارت یدک راهسازی تماس بگیرید.

پارت یدک راهسازی 

تلفن ثابت:  ۰۲۱۵۵۴۵۹۲۵۲ - ۰۲۱۵۵۴۵۹۲۴۱

 تلفن همراه:  ۰۹۱۲۵۹۰۹۹۶۲ - ۰۹۱۲۵۱۲۱۵۴۰‌‌‌ -  ۰۹۱۲۶۹۳۱۶۶۷

 

 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 142
نمایش همه
علاقه مندی ها ()