بیل مکانیکی ولوو یک نوع تجهیزات سنگین و ساختمانی است که بعنوان یک دستگاه مکانیزه استفاده می‌شود. لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو  شامل قطعات متعددی است که معرف عملکرد اصلی این ماشین می‌باشد. ماشین‌های بیل مکانیکی برای کندن سطح زمین، حذف لایه‌های اضافی خاک، تراشه‌ها و سنگ‌ها، ایجاد پایه‌ها و بسترهای مسطح برای ساخت و ساز و سایر فعالیت‌های ساختمانی استفاده می‌شود. فروشگاه پارت یدک راهسازی به منظور تأمین نیاز دارندگان چنین ماشین‌آلاتی، اقدام به فروش لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو می نمایند.

خرید انواع لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو

به دلیل ساختار مکانیکی ماشین بیل مکانیکی، عوامل متعددی می تواند منجربه آسیب‌دیدگی قسمت‌هایی از آن گردد. در نتیجه راننده بایستی جهت جلوگیری از افزایش صدمات وارده بر ماشین، برای تعمیر و یا تعویض لوازم یدکی بیل مکانیکی اقدام نماید چون بی توجهی نسبت به چنین موضوعی، می تواند صدمات بیشتر به قسمت‌های سالم وارد کند. لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو عموماً به چند دسته‌بندی اصلی تقسیم می‌شوند که عبارتند از:

  • قطعات مکانیکی:  قطعات بیل مکانیکی ولوو در این قسمت شامل باکت، کابین، چرخ یا زنجیر، دنده و سایر قطعات مکانیکی می باشد که برای عملکرد صحیح ماشین لازم است.
  • قطعات الکتریکی: این شامل قطعات الکتریکی مانند سوئیچ، موتور، سیم برق، رله و ... می شوند.
  • قطعات هیدرولیکی: این شامل قطعات هیدرولیکی مانند پمپ هیدرولیک، سلنوئید، لوله هیدرولیک و سایر قطعات هیدرولیکی است.
  • قطعات کاربردی: لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو مانند تیغه، پلاگ، تسمه نقاله و سایر قطعات کاربردی می شوند.

بسته به نوع بیل مکانیکی ولوو و تجهیزات آن، ممکن است دسته‌بندی‌های دیگر نیز وجود داشته باشند. در حالت کلی، بایستی مشخصات فنی قطعات ماشین آلات سنگین را مد نظر قرار دهید و پس از اطمینان یافتن نسبت به اصل بودن لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو می توانید آنها را استعلام نمائید.

 

از کاربردهای بیل مکانیکی ولوو می‌توان به گودبرداری جاده‌ها، تهیه مسیرهای لوله‌کشی و کانال‌کشی و غیره اشاره کرد. لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو را می‌توانید در طبقه بندی متفاوت خریداری نمائید. در واقع کمپانی هپکو توانسته‌اند موفق به طراحی ماشین بیل مکانیکی در مدل‌های متفاوت گردند. بدین ترتیب در زمان خرید لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو بایستی تطابق مشخصات فنی در نظر گرفته شود. این دستگاه به دلیل قدرت و عملکرد بالا، بهبود کارایی و کاربرد در پروژه‌های بزرگ ساختمانی و عمرانی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. هم اکنون متناسب با نیاز می توانید استعلام قطعات انواع بیل مکانیکی ولوو را از طریق فروشگاه پارت یدک راهسازی انجام دهید.

انواع دسته بندی لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو

با توجه به مسائل مذکور، قیمت لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو را می توانید استعلام نمود و پس از اطمینان نسبت به اصل بودن آنها، می توانید سفارش دهید. اجزای اصلی و لوازم یدکی مهم برای بیل مکانیکی ولوو عبارتند از:

کابین : کابین یکی از بخش های بیل مکانیکی است که شامل بخش کنترل دستگاه می باشد.

چرخ ها : چرخ های بیل مکانیکی شامل زنجیر یا لاستیک است که نسبت به نوع بیل مکانیکی از چرخ متناسب استفاده شده است.

باکت: باکت بخشی از بیل مکانیکی ولوو است که برای انتقال م صالح و یا گودبرداری از آن استفاده  می شود.  

از دیگر انواع لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو می توان به فیلترها، روانکارها، سیستم ترمز و غیره نیز اشاره نمود چون نقش اساسی بر روی حفظ عملکرد و طول عمر آن خواهد داشت. در نتیجه پیش از مراجعه حضوری به بازار، می توانید انواع لوازم یدکی بیل مکانیکی ولوو را از طریق دفتر فروش پارت یدک راهسازی استعلام نمائید.این مجموعه انواع قطعات ماشین آلات راهسازی را با بهترین قیمت عرضه می نماید.

پارت یدک راهسازی 

تلفن ثابت:  ۰۲۱۵۵۴۵۹۲۵۲ - ۰۲۱۵۵۴۵۹۲۴۱

 تلفن همراه:  ۰۹۱۲۵۹۰۹۹۶۲ - ۰۹۱۲۵۱۲۱۵۴۰‌‌‌ -  ۰۹۱۲۶۹۳۱۶۶۷

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 83
نمایش همه
علاقه مندی ها ()