قطعات بلدوزر کوماتسو اجزای اصلی ماشین را تشکیل می دهد و موجب تعریف عملکرد خاصی برای ماشین می شود. بلدوزر از جمله ماشین آلات سنگین راهسازی است که مجهز به تیغۀ عریض می باشد و به واسطۀ آن می توان سطح جاده را هموار ساخت. کوماتسو از جمله برندهای مطرح در حوزۀ طراحی و ساخت ماشین آلات راهسازی است که در کشور ژاپن مجموعۀ خود را تأسیس نموده اند. این کمپانی معتبر توانسته اند موفق به طراحی و ساخت انواع بلدوزر در سایزهای مختلف گردند. جهت خرید قطعات بلدوزر کوماتسو به مراکز توزیع لوازم یدکی ماشین آلات سنگین در تهران مراجعه نمائید.

فروشگاه سرویس قطعه چندین سال است که به صورت تخصصی در حوزۀ فروش لوازم و قطعات بلدوزر کوماتسو و دیگر برندهای معتبر جهانی فعالیت دارد. بدین ترتیب دارندگان بلدوزر کوماتسو می توانند متناسب با نوع آسیب دیدگی که برای ماشین آنها بوجود آمده است، با اطمینان خاطر لوازم یدکی اصل تهیه نمایند.

معرفی انواع قطعات بلدوزر کوماتسو

در این بخش از مقاله به معرفی برخی از دسته بندی های اصلی قطعات بلدوزر کوماتسو خواهیم پرداخت. قطعات موتوری بلدوزر، قطعات هیدرولیک بلدوزر، قطعات زیربندی بلدوزر، قطعات برقی و فیلترآلات از جمله دسته بندی های مهم قطعات و لوازم یدکی بلدوزر کوماتسو محسوب می شوند. دارندگان ماشین آلات بلدوزر کوماتسو جهت تأمین قطعات سالم برای ماشین، می توانند به مراکز عمدۀ پخش تجهیزات ماشین آلات راهسازی مراجعه نمایند.

سالم بودن قطعات نقش بسزایی در عملکرد بلدوز خواهد داشت. هنگام ملاحظۀ کوچکترین ایرادات فنی برای ماشین آلات بلدوزر کوماتسو نیاز به تعویض قطعات خواهید داشت. عدم توجه و رسیدگی به تعویض لوازم یدکی معیوب بلدوزر، می تواند باعث کُندی و یا توقف بلدوزر گردد. از این رو همواره توصیه می شود نسبت به کوچکترین ایرادات قطعات بلدوزر کوماتسو و دیگر برندها عکس العمل به موقع داشته باشید.

جهت سفارش قطعات انواع بلدوزر کوماتسو می توانید به فروشگاه سرویس قطعه مراجعه نمائید.

 فروشگاه سرویس قطعه 

تلفن تماس: 02155781833 - 02155716800

تلفن همراه: 09121050499  فکس: 02155728400

ایمیل: saeed.davaran@yahoo.com 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

راهنمای خرید قطعات بلدوزر کوماتسو اصل :  فروشگاه سرویس قطعه
راهنمای خرید قطعات بلدوزر کوماتسو اصل : فروشگاه سرویس قطعه
پنجشنبه 25 شهریور 1400 در ساعت 12 : 59 دقیقه
تماس بگیرید
 لوازم یدکی بلدوزر کوماتسو ارزان: فروشگاه هیدرو سنتر
لوازم یدکی بلدوزر کوماتسو ارزان: فروشگاه هیدرو سنتر
یکشنبه 3 مرداد 1400 در ساعت 15 : 10 دقیقه
تماس بگیرید
[ مجموع 1 آگهی ]

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 42
نمایش همه
علاقه مندی ها ()